Osud je dán jen pro lidi, kteří ho nedovedou změnit.
UPOZORNĚNÍ !
Celý příští týden a nejspíše i ty následující dva týdny, tudíž od 8.8.2015 do asi 31.8.2015 tu nebudu ! Budu je mít úplně plné, nebojte se, dozvíte se, nechci to moc prozrazovat :) Prosím, AFFs, omluvte mě, že nezavítám dlouhou dobu k Vám na blog,ale to vy určitě taky chápete :)
Děkuji za pochopení.

Informace #3 a Novinky #2! : Jak to teď bude ?

9. dubna 2015 v 21:20 | ►Kiwi◄ |  Novinky a Informace ☺
Ahoj všichni ! Tak po dlouhé době zase článek ! Zase jen kecy, to jsem já.
Takže teď to budou Novinky s Informacema,aby jste to měli krásně dohromady :)
Píseň ke čtení a pro dobrou náladu :) :

Nebudu chodit kolem horké kaše, takže hned začnu :) :

Informace :

1) Mám připraveno hodně článků.
Jak víte, jsem sešitová (a pokud to nevíte, tak jsem...) a mám takový "Univerzální" sešit a tam si píšu úplně všechno. A mám tam nápady na články a mám jich asi 7 nebo 8 :)! A ještě ke všemu mám novou sérii článků :)!

2) Konec projektu ?
No, tak je to asi tak... Nemyslela jsem si, že tohle budu psát,ale je to tak. Nejdříve jsem myslela, že bych ho pozastavila. Přece jen mne tak mým "Projektantům" se začala kupit škola, málo času. Nešlo to. Navíc jsem měla problémy s mailem, psala jsem z jiného - z blogerkaKiwi@seznam.cz, a odpověděla mi jen jedna holčina, že se musí od projektu odpojit. Takže projekt budu muset ZRUŠIT. I když s těžkým srdcem... Uvidíme, jestli ten projekt někdy zopakuji,to je všechno ve hvězdách.

3) Wattpad.
Tak je to tak! Nejdřív jsem na Wattpad psát nechtěla a příběhy si psát do sešitu,ale pak mě to přece jen chytlo a tak píšu. Momentálně mám rozepsanou povídku Alone. , která vypráví o sedmnáctileté dívce, které zemřou rodiče a je to takové celé... o lásce, zvratech,napětí a odvaze. Tak pokud by se Vám líbil, určitě zanechte vote,komentář nebo follow :) Moc mne to potěší :)

4) Affilates.
Tohle by měl být něco jako vzkaz pro Affs. Holky, chtěla bych se omluvit, pokud bych nebyla moc aktivní, nekomentovala bych Vám články, věřte mi, že mě to zajímá a chtěla bych, ale nemám moc čas. Chtěla jsem Vás poprosit,abyste mne nevymazaly, popřípadně, kdybych nemohla komentovat, a nemusíte mne pozastavovat. V úterý bych měla být snad zase ready. Více to bude vyvětleno v následujících bodech.

5) Videa.
Nejdříve jsem si říkala, "Mám vážně točit ty videa? Co když to bude k ničemu ?" Ale moje Affs Nany mě trochu (podle videí) přesdvěčila, že bych do toho měla jít. I když jsem stejně tak nahraně. ROzmýšlím si to , skoro neustále a pokud bych něco natoočila, něco volnějšího,ale tak myslím, že se snad můžete těšit :)


Novinky :

1) Nedostatek času...
Poslední dobou mám dost vytíženou dobu. Mám extrémně málo času. Včera jsem přišla domů v půl devátý večer a nemohla jsem absolutně nic dělat. Přišla jsem z tanečního tréninku a myslela jsem, že už nevydržím dvě minuty a usnu. V ten čas nemohu psát. Chtěla jsem na blog napsat v úterý, ale nemohla jsem na notebook. (To je na dlouho. Mamka potřebovala notes, a tak jsem nemohla napsat.) Doufám, že to se mnou vydržíte a budete se sem rádi vracet, i když tu každý den nebude nový článek.

2) Natáčení mám za sebou !
Jo! Konečně to mám za sebou ! 24.3.2015 proběhlo v městské internetové televizi nahrávání rozhovorů. Můžu Vám říct, že to bylo...wow. Když jsme šli, už tu ta nervozita byla, ale docela jsem se těšila. A když jsme tam došli... oh. Šli jsme jako první (moje skupinka) a teď nám vysvětlovali, jak držet mikrofon a co říkat, co ne a na co si dávat pozor. Když se ozvalo tlesknutí a červené světélko na kameře, málem jsem nevydala ani hlásku. Přemohla jsem se a začala mluvit. Když jsem řekla svých pět otázek a dořekla větu "Děkujeme za rozhovor." vydechla jsem a už to bylo za mnou a moje kamarádka šla na rozhovor. Video se tam objeví v říjnu, takže až bude on-line, určitě Vám ho sem hodím :)!

3) Přednáška o kyberprostoru!
Tento bod asi celkem o ničem,ale v úterý jsme měli přednášku (místo matematiky a češtiny - haha!) o kyber prostoru. Přednášela nám paní Wievegová, která na našem gymnáziu studovala a nyní je psycholožkou a zabývá se internetovým světem. vyprávěla nám o nebezpečí na internetu, o kybergroomingu, sextingu, o klukovi pod přezdívkou "Star War Kid", o Megan Meierové nebo Amandě Todd, které se staly obětmi na internetu a spáchali sebevraždu. Na Youtube jejich příběhy najdete, Amandin určitě, Meganin nevím. KAždopádně, přednáška byla velmi zajímavá a měla jsem chuť tam jít znova :D.

4) Festival Tartas.
Za dva týdny jedu s kamarádkou a divadelním souborem na festival Tartas, což je divadelní festival, který bude probíhat tři dny a bude plný divadelních her a kreativních dílen. My taky budeme hrát. Pokud byste se ptali, co hraju.... je to slepice :D Je to na dlouho,pokud to někdo bude natáčet, hodím Vám sem video a můžete se kouknout :) Takdobí.že se těším na výlet :)

5) Těžké období...
Poslední dobou nic nestíhám. Mám i takovou těžkou situaci,ohledě školy, kroužků, časů, potom ještě jedné věci, ale tu bych tu nechtěla rozebírat, poté nemám čas, škola se kupí, nic nestíhám. Navíc nestíhám ani mé záliby, jako jsou čtení, psaní a další různé věci. Už aby byly ty prázdniny!Tak zase článek o ničem, doufám, že Vás to moc neunudilo, aspoň trochu jste si početli.

JAK TO MÁTE VY ?
STÍHÁTE TO POSLEDNÍ DOBOU ?
CO ŠKOLA ?

Těším se na Vaše komentáře :)
Mějte se krásně :)
Teri.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Fimmi Fimmi | Web | 10. dubna 2015 v 19:55 | Reagovat

To nahrávání rozhovorů sis musela určitě užít :) ten divadelní festival si užij! :)
My teď píšeme celkem hodně testů a i přes to mi připadá, že všechno stíham a že mám pořád času dost... :D

2 Mí | Web | 10. dubna 2015 v 20:06 | Reagovat

Nevím proč ,ale ta přednáška o kiber prostoru by mě opravdu zajímala! A videa začni určitě točit! :)

3 Niky Niky | Web | 10. dubna 2015 v 20:07 | Reagovat

Jojo, teď je toho moc třičtvrtěletí a konec roku, no bude toho moc, ted mi přibyl klavír, snad to budu stíhat :D

4 -M -M | E-mail | Web | 11. dubna 2015 v 21:00 | Reagovat

Ta přednáška musela bý super a s videii ti přeju hodně štěstí , protože v dnešní době už na yt točí každej :D konkurence je tvrdá :D

5 Nany Nany | E-mail | Web | 12. dubna 2015 v 12:24 | Reagovat

Já takové přednášky miluju, protože se neučí, ale nikdy mi nic z toho není přínosné, když jsme měli přednášku o drogách, tak jsem akorát dostala chuť to zkusit :D
Já jsem také poslední dobou neměla absolutně žádný čas, všechny články atp. jsem psala většinou kolem třetí ráno s tím, že jsem v šest vstávala :D Ani teď nestíhám, ale co :D

6 Pufflie Pufflie | E-mail | Web | 12. dubna 2015 v 16:35 | Reagovat

Čas často zkříží plány všem :) To se nic neděje, i já mívám období, kdy na blog kašlu :D

Školní přednášky bývaj někdy nudný a trapný, občas se ale najde nějaká, která bodne... :)

Já za poslední dobu moc nestíhám, ted v pátek máme premiéru s představením, takže teď budou celý týden zkoušky, do toho pitomá škola a pak ještě ta premiéra a pak to jedeme hrát do Prahy, takže škola jde teď trochu stranou, i když se snažím na ní úplně nekašlat a mít stále pěkné známky... :D

7 Sárča Sárča | Web | 13. dubna 2015 v 19:10 | Reagovat

Moc mě mrzí, že projekt rušíš, ale chápu to. Omlouvám se, že na poslední mail jsem ti ani neodpověděla, řekla jsem si, že něco napíšu, jenže jsem se k tomu vůbec nedostala. Prostě není čas a já nestíhám téměř vůbec nic:/
Na články se těším a na tvou povídku se určitě podívám, jen co bude trochu času:) A je dobře, že jsi nahrávání zvládla:)!

8 My-everyday-style My-everyday-style | Web | 15. dubna 2015 v 13:03 | Reagovat

Také jsem teď neměla skoro žádný čas. Čekala mě obhajoba ročníkové práce, které jsem se strašně bála. No konečně je za mnou a úspěšně! Nahrávání rozhovoru musí být skvělá zkušenost :)

9 ►Kiwi◄ ►Kiwi◄ | Web | 17. dubna 2015 v 18:30 | Reagovat

[1]: Děkuji a ano užila :) Na Tartas nakonec nejedu, co se dá dělat, no.
Já to stíhám jen tak tak , takže se ten čas snažím správně rozdělit :)

[2]: Taky že byla, hlavně ta paní byla hrozně příjemná a vtipná, takže se to skvěle poslouchalo :)

[3]: No, přesně :/ Klavír je super, taky na něj trochu hraju, doma s bráchou :D

[4]: Byla, byla :) Já bych nechtěla být youtuberka. Já chci točit videa POUZE pro můj blog :) A jen pro čtenáře :) Ne na YouTube, tam mne to ani moc neláká, ale i tak děkuji :)!

[5]: Aha, mě dělá problém vstát v těch šest, takže tě obdivuju :D :D Jojo, ty drogy jsme taky měli a to taky bylo ... zajímavé :D

[6]: No jo no. Já se snažím si čas pěkně rozvrhnout, ale málokdy se mi to přesně povede :D Jojo, často se na přednáškách nudíme, ale tahle byla fakt skvělá :) Tak ti držím pěsti v představení :) Taky se snažím mít ve škole dobré známky, i když to někdy dá zabrat :))

[7]: Nevadí, bylo mi jasné, že většina lidí nepíše třeba kvůli škole nebo času, já sama mám školy nad hlavu a povinností až až :) Chápu to :)  Budu moc ráda za přečtení :)

[8]: Gratuluji :)! Byla, byla :))

Děkuji Vám všem za komentáře :)!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama