Osud je dán jen pro lidi, kteří ho nedovedou změnit.
UPOZORNĚNÍ !
Celý příští týden a nejspíše i ty následující dva týdny, tudíž od 8.8.2015 do asi 31.8.2015 tu nebudu ! Budu je mít úplně plné, nebojte se, dozvíte se, nechci to moc prozrazovat :) Prosím, AFFs, omluvte mě, že nezavítám dlouhou dobu k Vám na blog,ale to vy určitě taky chápete :)
Děkuji za pochopení.

ROZHOVOR S KERR ! - 4.část.

12. března 2015 v 17:20 | ►Kiwi◄ |  Co se mi jinam nevešlo.
 • Tereza Gregorová

  Kiwi◄
  Aha:) 12. Jak chceš s blogováním pokračovat ? Či jak chceš s blogem dále naložit ? Jakým směrem ho dále vést :)? Máš nějaké věci nebo projekty, které chceš uskutečnit:) ?

 • Karolína Čániová
  Kerr

 • Zatím se budu věnovat tomu, čemu jsem se věnovala doposud. Budu dál psát články o svém životě, natáčet videa a jednoduše dělat to, co mě baví. Neplánuji si budoucnost, nevím co bude ani zítra. Teď jsem začala s novým projektem "Týdenní výzvy"- jde o to, že každý týden rozešlu podrobnosti k výzvě, kterou budeme celý týden plnit. Pak mi holky pošlou shrnutí, jak se jim dařilo. Já jich pár vyberu a ty zveřejním na blogu, abychom se mohly srovnávat a podporovat :)

 • Tereza Gregorová
  Kiwi◄
  Tak to já tě budu určitě podporovat:) ! Myslím že se blogu blovu věnuješ skvěle a nemyslím si to jen já ! Do tvé výzvy jsem se přihlásila a myslím že je to geniální nápad a už se těším:)
  13.Měla jsi během svého blogování chuť skončit ? Nebo měla jsi také blok,kdy jsi nevěděla o čem psát?

 • Karolína Čániová

  Kerr
  Jojo děkuju a taky se těším:)

 • Karolína Čániová

  Kerr
  Dřív jsem takové chvilky mívala hodně často. Vždycky mě přepadla nálada, kdy se mi nic nechtělo, vůbec jsem neměla žádné nápady na videa a nejradši bych blog smazala. Ale když už jsem si ho opravdu zrušila, po pár týdnech mi to začalo chybět a založila jsem si nový A co se týče "spisovatelské krize", tu má každý bloger. Záleží na tom, jak se s tím vypořádá Já jsem hlavně zastáncem toho názoru, že blog je koníček a máš se mu věnovat jen, když na něj máš náladu.

 • Tereza Gregorová

  Kiwi◄
  Tak to tě naprosto chápu a souhlasím:)
  Přesně Blog nemá být povinnost :)) 14. Kdy jsi si poprvé řekla :"Jo,chci být blogerka!" a jak jsi se k tomu vlastně dostala:) ?
 • Karolína Čániová
  Kerr
  Tak s blogem jsem, jak už jsem říkala, začala v devíti letech. Ale "správnou" bloggerkou jsem se stala právě po té, co jsem získala adresu denik.blog.cz. To jsem se začala aktivně zapojovat do chodu blogu:)
POSLEDNÍ ČÁST ROZHOVORU ZDE !!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama