Osud je dán jen pro lidi, kteří ho nedovedou změnit.
UPOZORNĚNÍ !
Celý příští týden a nejspíše i ty následující dva týdny, tudíž od 8.8.2015 do asi 31.8.2015 tu nebudu ! Budu je mít úplně plné, nebojte se, dozvíte se, nechci to moc prozrazovat :) Prosím, AFFs, omluvte mě, že nezavítám dlouhou dobu k Vám na blog,ale to vy určitě taky chápete :)
Děkuji za pochopení.

PROJEKT ! - Téma 1. - Dnešní generace.

11. února 2015 v 15:00 | ►Kiwi◄ |  Projekty a Soutěže.
Tak jsme se dočkali ! První téma z projektu! Zůčastnilo se 9 blogerek a jeden bloger!! Zdravím je :)) !! Tak jdeme na to :))!!Zadání bylo : Dnešní generace


Style-by-Baru :
Zdá se mi (ale to určitě i někomu z vás) že jsme závislí na elektronice ale to ne jen mi ale i děti a dokonce i dospělí ale už to tak prostě je :(
Ale hodně mi vadí i to že když potkám třeba druháka a jen se ho na něco zeptám a on na mě ukáže prostředníček :O což vážně nechápu L a to radši nemluvím o těch starších :D
No a když jdu s kamarády ven tak potkáme holky který chodí max. do osmičky a kouří no tak jako promiňte a hlavně se divím tomu že jim to někdo prodá.
Další věc je že jsou celkem dost drzý ale tohle je asi tou pubertou ale v některých případech je to už dost přehnané.
Ale nechápu taky ty co VŠECHNY hážou do jednoho pytle když vedle sebe stojí šest holek a o třech víš že jsou takový a takový tak o těch zbylých třech nevíš jestli jsou taky takové jen si to myslíš a říkáš to co nemusí být pravda :(
Ale tohle je jen můj názor a nechci to nikomu vnucovat ..

Nell :
Dnešná generácia.
Nazvala by som ju Zvláštna.
Opíšem to stručne, pár slovami a potom sa trocha rozbehnem.

Deti dnešnej generácie majú výhody aj nevýhody, hoci to zlé podľa mojej mierky previšuje to dobré.
Našou výhodou je, že sme technicky zdatní a inteligentnejší.
Ale je možné, že tu sa to dobré naozaj končí. Samozrejme, česť výnimkám.
Deti dnes sú sebastredné, drzé, lenivé a častokrát neohľaduplné.
V minulosti by si dieťa ani len nedovolilo dýchať na hodine v inom tempe ako tým v určenom protokole, a dnes si dieťa len tak nadáva učiteľke a vyvracia jej očividne pravdivé tvrdenie. (Mimo učiteliek, ktoré sú úplne mimo..)

Deti sa povyšujú a dovoľujú si. Všetko som videl, všetko zažil, nič mi nehovorte, ja to viem najlepšie...
Nebudem pokrytec, samozrejme, že občas tie myšlienky prebehnú hlavou aj mne, ale snažím sa správať najlepšie, ako viem.
Na chodbe v škole po mne pokrikujú častokrát o 2-3 roky mladšie deti, narážajú do mňa a tvária sa presne podľa toho, čo im prebieha v hlave.
Ako najväčší frajeri.
Nula percent úcty.
Ďalej...
Deti majú malú slovnú zásobu, jediná kniha ktorú kedy čítali je učebnica matematiky a aj to nie dobrovoľne. A nielen že si nerozšíria slovnú zásobu, ale ani fantáziu a podporuje sa tak "závislosť" na počítačoch a elektronike.
Tie veci boli vymyslené, aby nám uľahčili život, nie aby ho ničili.
Je zvláštne počuť 10-ročného chlapca ako hovorí, že išiel spať nad ránom, lebo musel dohrať ,,tú úžasnú hru".
A tým sa dostávame k ďalšiemu problému.
13-ročné dievčatká hýria do rána, pijú, fajčia a cítia sa lepšie, lebo toto predsa robia dospelí! Popri tom ako toto všetko robia, si v zime oblečú tričko, čo viac pripomína podprsenku, aby zvíraznili svoje 13-ročné prednosti.

Avšak myslím, že by som na moju generáciu nemala hádzať toľkú špinu.
Títo ľudia sa naozaj vyznajú v technike, jazykoch, medicíne a všetkých veciach, ktoré majú naozaj budúcnosť.

Výnimky sa týkajú ľudí, ktorý miesto toho, aby sa opili si radšej v vezmú napríklad knihu, cvičia, učia sa, alebo robia niečo naozaj užitočné pre samého seba. Samozrejme, že je fajn za zabaviť, ísť von s priateľmi, ale zostať pri primenarnej zábave.
Ak si všímate, že často používam slovo dieťa, je to dobre- pretože bez ohľadu na vek budeme vždy deti. :)
Asi toľko odo mňa :) Myslím, že som napísala, čo som chcela a ako to cítim, ale je mi jasné, že každý má iný názor a že veľa z vás so mnou isto nemusí súhlasiť.
Každopádne Ďakujem za pozornosť :)!

Vevii :
Když se čas od času zastavím, přemýšlím a dívám se okolo sebe.
Každý člověk je originál. Odlišují nás názory, životní styl, způsob uvažování, chování ve společnosti. Dost často slýchávám, ta mládež je zkažená.
Otázkou je můžou za to rodiče co dítě vychovali, nebo dnešní svět.
Každý z nás si prošel tím, kdy hledal sám sebe.
Do jisté míry za to můžou rodiče, že nevěnují dítěti dostatek času, názory pak dítě hledá jinde.
Každý z nás by se měl zamyslet sám nad sebou a pochopit své chování. Chce to jen čas.
Za sebe můžu říct, že mnohdy mladí či starší lidé jsou moji inspirací v životě.

onepatas :
Na dnešním světě je úžasné to, že žijeme v té nejlepší době... Lidi, vždyť si tu žijeme hezky v době míru, jídlo nepostrádáme, zábava je na každém kroku, máme splachovací záchody, různé vymoženosti a kdo ví co ještě... Tak kde je problém? Proč nejsme jeden vedle druhého šťastní?
Možná právě kvůli tomu...
Podívejte se, máme toho až příliš. Většina z nás se zaplavuje haldou věcí, díky internetu můžeme být ve spojení takřka s kýmkoli... Třeba právě ta spousta techniky a možností, jak využít náš čas, způsobuje, že jsme stále rozptýlení a nespokojení s reálným okamžikem.
Stali jsme se závislými...
Porovnejme, kolik času strávíme u počítačů, tabletů či telefonů a kolik jej strávíme s kamarády venku. Neříkám, že zpytovat svědomí by měl každý z nás. Sám znám spoustu lidí, kteří věnují čas jiným aktivitám, než brouzdání po internetu. Bohužel, většina západního světa si ale zvykla trávit čas u různých sociálních sítí na úkor prospěšnějších aktivit.
Když se totiž začneme nudit, připojíme se...
Určitě znáte ten pocit, když se vám nic nechce. Co v takovou chvíli uděláte? Já, bohužel, častokrát otevřu notebook a začnu jen tak brouzdat... Máte to podobné? Proč to ale děláme? Vždyť existuje spousta jiných aktivit... Kolikrát mi někdo napíše, že se nudí. Jenže když mu/jí napíši různé nápady, co může dělat, odpoví mi, že to ho/ji nebaví... Jenže zkusil/a to? Ne. Akorát si stěžuje a nadále sedí s podepřenou bradou u facebooku.
... jenže přitom je tolik možností!
Naše generace má obrovitánskou výhodu - můžeme dělat COKOLI... Není problém si cokoli sehnat. Ano, je těžké se rozhodnout. Ano, je složité z toho množství aktivit něco vybrat, ale stále je to lepší, než znuděně hledět do obrazovky. Kresleme, hrajme na hudební nástroj, běhejme, procházejme se, pišme povídky, hrajme v divadle, vzdělávejme se...
Jsme mladá generace, která je budoucností!
... proč tedy znuděně přežívat, když můžeme aktivně žít ;)


Eli :
Nestihla napsat zadané téma...

PetraLife :
Dnešní generace je příliš zrychlená.
Dnešní generace je zrychlená - to co já zažívala ve 12 letech, oni zažívají třeba v 10 letech. Bylo to tak stále? Ano. Každá generace je stále zrychlenější. Pamatuji si chvíli, kdy jsem řekla v 15 letech svému tátovi ,,zkusila jsem marihuanu" jeho odpověď byla překvapivá. Čekala jsem přednášku, jak je to špatné. ,,Zkusila si to, hlavně, že s tím nezačneš" odpověděl. A měl také pravdu. Zkusila jsem si ,,trávu" a opravdu jsem s ní ani nezačala. Nechutnala mi a ke všemu prostě smrdí.
,,Kdy jsi zkusil trávu ty?" zeptala jsem se táty. ,,V 18 letech" odpověděl. A dodal ,,tahle doba je zrychlená". Měl pravdu. Kdysi se i se sexem začínalo kolem 18 let či později a dnes? Je kolem mnoho dívek, které o své panenství přišli ve 12, 13 letech. Hnus. Člověk chyby dělá, ale poté je pozdě na to, je napravit. Proč se sexem začínají děcka mladší 15 let?
Nejedná se jen o tyto "jevy" zrychlenosti. Dnes děti v první třídě mají drahé dotykové telefony, doma tráví celý svůj volný čas u počítače. když jsem byla v první třídě, ani jsem telefon nepotřebovala. K čemu? Svůj první telefon jsem dostala ve druhé třídy a to byly ještě časy, kdy jsem klíče, telefon nosila na krku. (smích) Bylo to krásné dětství. Můj první telefon? Byla to nejstarší nokia, se kterou když praštíte o zem, tak rozbijete zem a ne dotykové sklo. Kam zmizelo vychování? Neříkám, že já byla vždy ta nejslušnější, ale rozhodně jsem měla úctu ke starším.
Čekání na autobus:
dříve: Starší mají přednost, tohle mi vtloukávali do hlavy snad od narození. Vždy řekni ,,dobrý den" a necpi se do autobusu. Počkej slušně až starší nastoupí. Autobus ti neujede, tak nač pospíchat. Jsi mladá a nohy ti neupadnou, když budeš stát,
dnes: Musím se co nejdříve narvat do autobusu, je mi jedno koho tím porazím. Musím si sednout, upadnout mi totiž nohy. Když přijdu na zastávku poslední, vždy se prostě narvu dopředu. Zdravit neumím a radši řeknu ,,uhni krávo"
Vážně? Nevím proč, ale takové děti bych na místě propleskla. Věřím, že až jednou děti mít budu, tak rozhodně budou slušné a i přesto, že se ve školce, škole naučí sprostá slova apod., doma je používat nebudou a úctu ke starším mít taky budou. Budou vědět, co to láska je. Nebudou mít potřebu mít všecko, nebudou mít potřebu si hrát na to, co nejsou. Budou šťastné, jelikož budou mít oba rodiče, které tu pro ně vždy budou.
Sárča :
Pod pojmem 'dnešní generace' se mi vybaví uřvané děti dovolující si nadávat o několik let starším lidem či malé holky, které si v jedenácti hrají na dospělé a hrnou se do pro mě v tomto věku nepochopitelných věcí. Co se mohlo stát, že se v naší společnosti objevilo tolik předsudků vůči menším dětem? Odpověď není až tak těžká. Rodiče a mnohdy až moc velká volnost. Samozřejmě, teď nechci, aby to znělo nějak ofenzívně, ale v mnoha případech to tak je (neříkám, že ve všech). Ale na jejich chování působí vlivů hned několik.
Na začátek bych však ještě chtěla říct, že problémy nenajdeme jen v naší, 'problémové generaci'.
Starším generacím mnohdy připadají i o mnoho starší lidé než my jako vandalové 'dnešní' generace a to jim může být třeba přes třicet.
Toto se dá krásně zpozorovat např. v autobuse. Já jsem byla vychovávána tak, že když nastoupím někam, kde není moc místa, abych uvolnila místo staršímu. Dodnes to dodržuji, a když vidím, že by si někdo potřeboval sednout více, než já, vstanu a jdu si stoupnout. Jenže tu nastává hned několik problémů. Kolikrát se mi stalo (a vím, nejsem v tom sama), že jsem si poklidně seděla a nastoupila starší paní, která sotva stála. Hned jsem se zvedla, že ji pustím na své místo, když se nikdo jiný na odchod neměl. Jenže, co se nestalo? Paní za mnou přišla a v tom lepším případě se na mě usmála, poděkovala, posadila se a já spokojeně pokračovala v jízdě, jen ve stoje. V těch horších případech se stalo to, že paní ke mně sice přišla, usmála se a řekla, že jede jen pár stanic a že si sedat nechce, v tom nejhorším ani nepoděkovala, zavrčela, že sednout si nepotřebuje, ať z ní nedělám nemohoucího člověka, který nevydrží stát. Stejně jsem si většinou stoupla a odešla, ať si postarší babička rozhodne, co chce udělat. Ale nedej Bože, když někdo zůstane sedět. To hned začne pomlouvání, jak ta dnešní generace je hrozná, že když oni byli mladí, dostali by pár facek a ještě vám při odhodu nezapomenou hůlkou 'omylem' dupnout na nohu. Takže bych řekla, že problémy jsou v každé generaci a mnoho z nich se na tu 'dnešní' generaci pouze svádí.
Ale to trochu utíkám od tématu.


Alien :
První téma je dnešní generace. Hned na začátku článku bych chtěla říct, že je to můj názor, takže jestli se někomu nelíbí, tak to prosím nečtěte.
Lidi mají ve zvyku na dnešní mládež nadávat. ALE! Podle mě, je to všechno daný dobou. Já když mi bylo těch 5-10 tak jsem byla odkázaná na hračky, protože nic jiného nebylo. Tudíž jsem si musela hrát s tímhle vším. Když mi bylo asi 9 dostala jsem mobil a tam jsem si maximálně mohla zahrát mobil. Dneska jsou různé vymoženosti jako je počítač, tablety nebo chytré telefony. I když za nás taky byly různý herní konzole. No každopádně mi dnes přijde, že někteří rodiče radši šoupnou dítěti do ruky tablet než aby si s ním kreslily.
Ale co si budeme povídat. Sáhněte si do svědomí, kdyby tyhle vymoženosti byly už tehdy před těmi 15ti lety tak u toho taky sedíme.
Další věc co mě vadí je ta, že dospělí nadávají na mladý, že jsou závislí na počítači, mobilech a jiných věcech. Ale dospělí jsou závislí taky. Tak jak můžou soudit děti a mládež, když oni sami si to neumí odepřít?

Jak se říká, když chceš něco měnit, začni u sebe.:)

Sárča :
Pod pojmem 'dnešní generace' se mi vybaví uřvané děti dovolující si nadávat o několik let starším lidem či malé holky, které si v jedenácti hrají na dospělé a hrnou se do pro mě v tomto věku nepochopitelných věcí. Co se mohlo stát, že se v naší společnosti objevilo tolik předsudků vůči menším dětem? Odpověď není až tak těžká. Rodiče a mnohdy až moc velká volnost. Samozřejmě, teď nechci, aby to znělo nějak ofenzívně, ale v mnoha případech to tak je (neříkám, že ve všech). Ale na jejich chování působí vlivů hned několik.
Na začátek bych však ještě chtěla říct, že problémy nenajdeme jen v naší, 'problémové generaci'.
Starším generacím mnohdy připadají i o mnoho starší lidé než my jako vandalové 'dnešní' generace a to jim může být třeba přes třicet.
Toto se dá krásně zpozorovat např. v autobuse. Já jsem byla vychovávána tak, že když nastoupím někam, kde není moc místa, abych uvolnila místo staršímu. Dodnes to dodržuji, a když vidím, že by si někdo potřeboval sednout více, než já, vstanu a jdu si stoupnout. Jenže tu nastává hned několik problémů. Kolikrát se mi stalo (a vím, nejsem v tom sama), že jsem si poklidně seděla a nastoupila starší paní, která sotva stála. Hned jsem se zvedla, že ji pustím na své místo, když se nikdo jiný na odchod neměl. Jenže, co se nestalo? Paní za mnou přišla a v tom lepším případě se na mě usmála, poděkovala, posadila se a já spokojeně pokračovala v jízdě, jen ve stoje. V těch horších případech se stalo to, že paní ke mně sice přišla, usmála se a řekla, že jede jen pár stanic a že si sedat nechce, v tom nejhorším ani nepoděkovala, zavrčela, že sednout si nepotřebuje, ať z ní nedělám nemohoucího člověka, který nevydrží stát. Stejně jsem si většinou stoupla a odešla, ať si postarší babička rozhodne, co chce udělat. Ale nedej Bože, když někdo zůstane sedět. To hned začne pomlouvání, jak ta dnešní generace je hrozná, že když oni byli mladí, dostali by pár facek a ještě vám při odhodu nezapomenou hůlkou 'omylem' dupnout na nohu. Takže bych řekla, že problémy jsou v každé generaci a mnoho z nich se na tu 'dnešní' generaci pouze svádí.
Ale to trochu utíkám od tématu.


Mně je šestnáct a jak jsem již zmínila, podle mnoha do té 'dnešní' generace nevychovaných děcek také zapadám. Mnohokrát jsem se bavila s různými lidmi a s většinou jsem se shodla, že to 'dobré' dětství konče ročníky 99-00. Opět, neberte to nikterak útočně. Znám několik lidí narozených po roce 2000, kteří jsou úplně v pohodě, ale vážně jich není mnoho. Stejně tak se mezi staršími ročníky najde tolik s prominutím blbců, že to je téměř k neuvěření. Myslím to tak, že vážně netuším, jak se mohlo všechno tak rychle změnit, ale prsty v tom má i technologie.
Když mi bylo takových 8 let, PC už jsme doma sice měli, ale já na něj vůbec nechodila. Jednou za čas mě před něj posadila ségra, která mě měla hlídat, ale zároveň potřebovala něco vyřešit s kámoškami.
Místo vysedávání u kompu jsem pořád chodila ven s kamarádkami a hrála si s nimi. Když dnes vidím, jaké věkové kategorie se místo hraní venku zajímají o hraní Minecraftu (také není od věci pojmenování 'Minecraftová generace') či o nejnovější trendy nových kosmetických přípravků, je mi z toho do breku. Jak jsem již zmínila, počítač pro mě bylo naprosté tabu a z kosmetiky jsem používala maximálně tak jelení lůj na popraskané rty či opalovací krém v létě a Niveu v zimě. A bylo mi líp:)
Vezměte si, jak tyto trendy zkracují dětství. Napadlo by vás ve věku devíti let si malovat linky, plácat na sebe make-up a do školy chodit v několikacentimetrových podpatcích? Poklepala bych si na čelo, kdyby to po mně někdo chtěl. Nevím, možná mě tento smysl věci minul, ale já nejsem schopna pochopit jednu věc. Proč jim to ti rodiče kupují? Koupila bych své malé desetileté dceři podpatky? A to ani nemluvě o veškerých technologiích.
Jedna moje známá má dceru (7 let) a ta, na co si ukáže, to dostane. Takže to dopadá tak, že holka si odmítá chodit hrát ven s kamarády, jen celý den sedí, na klíně tablet a hraje různé hry. Její rodiče jsou z toho zoufalí, přitom si za to v tomto případě mohli oni. Kdyby jí nekoupili tablet, IPhone a Bůh ví co ještě, ale nějakou nevinnou panenku či plyšáčka, všichni by byli spokojeni:) Pamatuji si na svůj první telefon. Stará dobrá Nokie, která mi sloužila jen k tomu, abych mohla svým rodičům říct svojí přesnou polohu, když jsem šla třebas ze školy:) Je to smutné, kam se to všechno posunulo.

Celkově mi přijde, že všichni hrozně spěcháme. Malé holky hrající si s panenkami už chtějí mít občanku a jen co ji získají, už chtějí mít řidičák a stěhovat se někam do pryč. To samé platí pro malé kluky hrající si s autíčky.
A co teprve respekt vůči starším osobám? Ten již také téměř vymizel. Kolikrát zůstávám stát s otevřenou pusou nad odhadem devítiletými dětmi, které si nebojí otevřít svou pusu na kluky ze třeťáku, kteří se pohybují ve věkové hranici 18-19let. Prckům vůbec nevadí, že třeťákům jsou jenom po pas, ale v klidu prohlásí, ať uhnou a tak divně 'nečuměj'. Vážně, děti, co se to s vámi sakra stalo?!? Nebylo přirozenější, když jsme šli do školy, kde před vchodem postávali deváťáci a my z nich měli respekt? Když nám hlavou běhalo 'Když si jich nebudu všímat, tak si mě taky nevšimnou'? Myslím, že je dobré mít ke starším respekt (přestože to ne vždy ocení, viz. začátek) a myslím, že rozhodně není kam spěchat.
Vážně, k čemu vám je, když se v deseti začnete patlat drahým make-upem, vycpávat si zatím prázdné podprsenky a nosit vysoké jehly? Opravdu ne, na nikoho ten dojem neuděláte, budete lidem akorát k smíchu. Pár let si počkejte, věřte mi, není kam pospíchat, občanka vám stejně neuteče a zřejmě vás vyvedu z omylu a způsobím zklamání, ale většina lidí, co má občanku mi dá za pravdu, že vlastnit kartičku totožnosti není žádná výhra, akorát tak starost navíc..:)
Je toho spousta, co bych tu ještě mohla zmínit, ale tohle by pro zamyšlení mohlo stačit.
Vím, že si zřejmě řeknete ' Ta má co mluvit, vždyť jí je teprv 16!'. Vím, že nemám tolik zkušeností, vím, že starší ročníky měly ještě lepší dětství, než my. Ale myslím, že můžu prohlásit, že patřím mezi poslední ročníky, které zažili TO dětství v pravém slova smyslu..!
Bohužel se z předsudků vyvinula krutá realita a nám nezbývá zřejmě nic jiného, než se s tím smířit.
"Předsudky ovlivňují každého z nás. Záleží, jestli se jimi necháme pohltit, nebo si časem uděláme vlastní názor..:)"
-Sárča; 2015 O:)
Na tento citát jsem obzvlášt ě pyšná: :))Barča : Neodepsala...
Lívia : Neodepsala...
Jana : Neodepsala...


Já :
Všechny názory, co jsem si tady od blogerů přečetla... wow ! Jde vidět,že si s tím někdo dal práci a fakt mě nenechá i ve štichu, ale vlastně když si na tom někdo dá záležet, jde vidět že ho to asi i baví :))! Takže Vám ještě jednou moc děkujuu :))!
A teď... můj názor.
Já si myslím, že dnešní doba... no.. Rozhodně se namáme špatně, máme mobily, internet, počítače. Dneska do googlu zadáme "Alois Jirásek" a máme hotový referát... Dřív se to muselo hledat v knížkách a nemohli jsme udělat "Ctrl + C a Ctrl+V" Každopádně jsem si rozhodla vzpomenout na vyprávění co mi říkala babička... bylo o koncentráku. Přišlo příkaz k dostavení s tím, že si můžete vzít pouze jeden kufr a všechny cennosti nechat doma. Tohle vyprávění mě přivědlo k četbě deníku Anny Frankové. Dneska ? Sedíme si v klidu s rodinou bez strachu, že bychom během vteřiny mohli přijít o někoho blízkého... ALE ! Dnešní generace je tak trochu...ehm.. jak to říct rozmazlená. Přiznám se... bývala jsem to i já. Pak jsi si ale uvědomila co jsem to ve třetí třídě byla za káču! Já jsem si v první třídě nedovolila říct ani "Ty vole" A dneska když jdu ráno do školy a na proti mě jdou druháčci a říkají : " Ty vole, ta učitelka, to je ale ku*va !" Kroutím hlavou. No jo. Starší se prvňákům předvádí a oni od nich tyhle "móresy" chytají... Když jsem byla malá, pamatuji si jak jsem dostala ten první dětský mobil s umělým vyzvánění s bonbonama. A pamatuju si jak jsem byla šťastná! Dneska dostají děti Iphone a nestačí jim to. Jdu po ulici a děti si kolikrát dovolí být drzý... Dnešní doba je skvělá...ale pomalu jde asi do kopru.

Blogy :
Alien : KLIK !
Sárča : KLIK !
PetraLife : KLIK !
Style-by-Baru : KLIK !
Eli : KLIK !
Vevii : KLIK !
onepatas : KLIK !
Nell : ?

Tak první téma hotovo :)! Líbí se Vám projekt :))? Jen se chci omluvit že něco větším a něco menším písmem, ale kopírovala jsem to z emailu tak je různě veliké :)). Příští středu 2. téma :))!!A co Vy ? Co si myslíte o dnešní generaci ? Co byste změnili ? Určitě mi napište do komentářů nebo na email : mywords-myworld@seznam.cz :))! Rozhodně si ráda přečtu Vaše názory :))! A pokud mi Váš názor bude připadat zajímavý, přidám ho ke článku :))! Takže určitě napište do komentářů :))!!►Kiwi◄

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ♕ PetraLife.blog.cz ♕ ♕ PetraLife.blog.cz ♕ | E-mail | Web | 12. února 2015 v 17:46 | Reagovat

Je pěkné vidět svůj článek na jiném blogu tímto způsobem! Parádní projekt! :)

2 NikaRoovy NikaRoovy | Web | 12. února 2015 v 18:50 | Reagovat

Je to super nápad, ten projekt, líbí se mi. :)
Až budu mít k něčemu fakt co říct, ráda se zapojím. :)

3 Sárča Sárča | Web | 17. února 2015 v 19:38 | Reagovat

Tento nápad se mi moc líbí a jsem ráda, že jsem jeho součástí:) Je super přečíst si několik pohledů různých lidí na jedno téma:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama