Osud je dán jen pro lidi, kteří ho nedovedou změnit.
UPOZORNĚNÍ !
Celý příští týden a nejspíše i ty následující dva týdny, tudíž od 8.8.2015 do asi 31.8.2015 tu nebudu ! Budu je mít úplně plné, nebojte se, dozvíte se, nechci to moc prozrazovat :) Prosím, AFFs, omluvte mě, že nezavítám dlouhou dobu k Vám na blog,ale to vy určitě taky chápete :)
Děkuji za pochopení.

Sedmihorky - Den 1.

5. ledna 2015 v 21:29 | ►Kiwi◄ |  Zážitky ze školních lavic.
Ahoj,
dneska Vám napíšu další žážitek z "lavic". Není to z lavic,ale se školou. Na konci primy jsme jeli na přírodovědný týden do Českého ráje do Sedmihorek.Nevím,proč mě napadlo to napsat,je to už dlouho,ale řekla jsem si,že by Vás ty zážitky mohly bavit :) Ráno jsme měli sraz asi kolem půl páté ráno. Sešla jsem se s kamarádkama a začaly jsme povídat a říkat si jak se těšíme. Jeli jsme od naší školy asi 7 hodin. Když jsme přijeli,rozdělovali jsme si pokoje. Byly jen 3 pro 3 lidi a my měli to štěstí a jeden dostaly! Na chatce jsem byla s Míšou a kamarádkou Lili. měly jsme hodinu na to si tu vybalit a zabydlet se. Jeli jsme tam na týden. Do teď si pamatuju,že tak ve 14.15 jsme měli sraz a instruktorka (či jak to mám nazvat) nás provedla celým areálem. Byl tu bufet,restaurace,kam jsme chodili na snídaně,obědy a večeře. Potom jsme se šli převléknout a šli jsme na obrovskou 3 hodinovou tůru. Šli jsme myslím k Prachovských skalám a bylo to fakt fajn :) Když jsme došli zase do centra,měli jsme do večeře volno. Různě jsme se procházeli po areálu a odpočívali. Pak jsme šli na večeři. Měli jsme špagety. :D Ano,moc důležité. Ale jinak tam moc dobře nevařili. Potom jsme měli večerní program → Vegetariánství a veganství. Vyprávěl o tom pan Šiška a povídal zajímavě. Pouštěl nám i různé doby a od té doby jsem vegetariánka.Pak jsme už měli volno a šly s holkama procházet po areálu.Potom šli do chatek a spát. S holkama jsme si povídali asi do 1 ráno,než jsme usli :)
Tak snad se Vám článek líbil a těším se na Vaší další návštěvu.
►Kiwi◄
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mirka Mirka | Web | 6. ledna 2015 v 14:16 | Reagovat

Ten týždeň musel byť super :) a ja som už dlho rozmýšľala nad tým či nebyť vegetariánkou, ale doma by som potom asi bola o hlade :D máš zaujímavý blog :)

http://oodla.blogspot.sk/

2 Sárča Sárča | Web | 6. ledna 2015 v 18:18 | Reagovat

Ahoj, do affs tě ráda vezmu:) A musím říct, že jsem taky byla vegetariánka hodně dlouhou dobu, několik let, ale bohužel mi začaly padat vlasy, byla jsem často unavená, takže po přesvědčování i doktory jsem nucena aspoň jednou za čas si nějaký ten kousek kuřecího masa vzít, ale není mi z toho zrovna blaze. To jsem ale odbočila, snad tobě se nic takového nestane!:)

3 Sárča Sárča | Web | 6. ledna 2015 v 18:31 | Reagovat

[2]: Akorát nevím, jaký avatar jsi myslela, tak prozatím ti na ikonku dám nějaký vzor a pokud budeš chtít, změním na něco konkrétního..:)

4 Em Age Em Age | Web | 10. ledna 2015 v 12:50 | Reagovat

Oprav si ty pravopisné chyby.

S holkama jsme si povídali. ???

Snad povídaly, předpokládám, že jsi taky holka. A pak jste usnulY.

Také docela článek o ničem, na blog ti doporučuju psát články, které jsou o něčem a které tvé čtenáře zaujmou. To, že jste někde měli sraz, pak jste někam jeli a měli přednášku, není moc zajímavé...

Zadruhé, nefunguje ti toplist, doporučuju nastavit si ho znovu, mně napoprvé také nefungoval. :D :/ Napodruhé už ale ano.

Záhlaví, kde se ti v pravém rohu krčí malý nápis BLOG také není zrovna okouzlující. Zkus třeba záhlaví zmenšit nebo si dát jiný obrázek, větší. Celkově ale mohu doporučit menší záhlaví, užší. :)

Snad se nenaštveš za můj názor, myslím, že hlavně ze začátku bys měla dostat hodně kritiky, ze které by sis něco měla vzít. Mé začátky nikdo nekritizoval, a proto mi trvalo přes rok a půl, než jsem si uvědomila, jaké hrůzy jsem psala. :D

5 ►Kiwi◄ ►Kiwi◄ | Web | 10. ledna 2015 v 13:38 | Reagovat

[4]:
1) ano,nějaké chyby jsem tam také našla. Stane se. Musím si říkat,kde jsme byly jsen holky a kde s námi byli kluci. Stane se.
2) Neřekla bych že článek o ničem. Někoho baví článek o kosmetice,někoho o zvířatech někoho takovéto příhody. mě takové zážitky baví a když je někde najdu ráda je čtu. Každý to má jinak. Ale já píšu to co mě baví. A kdybych já navštívila tento blog,tyto příběhy by mě zaujaly.
3)Ano,vím,bude opraveno.
4) Ano,bylo to jen narychlo ,aby tam něco bylo a nevypadalo to tak strašně.
Každopádně te´d někdy o víkendu budu mít úplně nový desing :)

Děkuji za názor.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama