Osud je dán jen pro lidi, kteří ho nedovedou změnit.
UPOZORNĚNÍ !
Celý příští týden a nejspíše i ty následující dva týdny, tudíž od 8.8.2015 do asi 31.8.2015 tu nebudu ! Budu je mít úplně plné, nebojte se, dozvíte se, nechci to moc prozrazovat :) Prosím, AFFs, omluvte mě, že nezavítám dlouhou dobu k Vám na blog,ale to vy určitě taky chápete :)
Děkuji za pochopení.

Kdo to vlastně jsem ?

4. ledna 2015 v 22:50 | Kiwi |  Já,já,já a zase já.
Ahoj,
vítám Vás při první článku na tomhle blogu.Aby jste se o mě něco dozvěděli.
Jmenuji se Tereza,ačkoliv se ráda přezdívám Kiwi. Nevím jak mě to napadlo,prostě jsem šla a pic! Tuto přezdívku používám už déle :) Je mi 14 let. Chodím na místní gymnázium. Tento rok pojedu do Anglie. Příští rok,v 15,jedu do Paříže. Mám jednoho bráchu,je dospělý a nebydlí s námi. Mám doma několik křečků a brzo i psa :) Ráda tancuji,hraju v dramaťáku,jsem ráda s kamarádkami a rodinou a spoustu dalšího.
Tento blog bude o všem možné. Od hudby,přes zvířata až po nákupy. Název My Words - My World (v překladu Moje slova - můj svět) mě napadl jednou o přestávce,jelikož jsem chtěla po dlouhé pauze zase začít blogovat. Chtěla jsem mít chytlavý název,který by si lidé zapamatovali.Tak snad se to povede :) Ráda si zařídím AFFS,pokud by někdo chtěl :) Budu Vám točit i různé tutoriály a fotit :) No a poslední věc je,že se brzy změní desing :)
Doufám že se sem opět vrátíte :)
►Kiwi◄
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama